Novinky

20.11.2023

Môžete u nás platiť platobnými kartami VISA a MasterCard.

23.6.2022

Od začiatku roka sme postupne prešli na tlač na certifikované papiere (FSC, PEFC). Znamená to, že cesta Vašich výkresov začína v lesoch obhospodarovaných trvalo udržateľným spôsobom. Na budúcnosti záleží.

6.8.2021

Od mája sme flotilu našich strojov rozšírili o 42 palcový atramentový ploter Canon. Tým sa naša produktivita tlače opäť zvýšila.

Ploter je v dvojrolkovom prevedení, čo znamená menej práce s výmenou roliek a viac času na samotnú tlač. V konečnom dôsledku máme aktuálne štyri atramentové plotre „nabité“ všetkými piatimi najpoužívanejšími rolkami (pri čiernobielej laserovej tlači máme 6 roliek na dvoch strojoch okamžite k dispozícií už dva roky).
1.10.2020

Pripravili sme pre Vás novú webovú stránku, tentokrát aj s podporou pre mobilné zariadenia. Veríme, že na nej nájdete všetky potrebné informácie rýchlo a ľahko.

6.5.2020

Do odvolania sme upravili našu pracovnú dobu – každý pracovný deň 8:00 – 14:00.

1.4.2020

Prinášame Vám službu preberacieho boxu pre vyzdvihnutie projektovej dokumentácie mimo pracovnej doby našej spoločnosti. Táto služba sa týka menších množstiev projektovej dokumentácie, veľké akcie a neskladané výkresy nie je možné do boxu vložiť.

Ako to funguje:

  1. V maili s Vašou objednávkou napíšte, že si výkresy chcete vyzdvihnúť mimo pracovnej doby. Nezabudnite pripísať mobilné telefónne číslo, na ktoré Vám odošleme štvormiestny dočasný otvárací kód do boxu.
  2. Do konca pracovnej doby obdržíte SMS s kódom a inštrukciami pre vyzdvihnutie. Box sa nachádza pred bránou do dvora vľavo vo výklenku. Je dostupný 24 hodín denne. Keďže ide o skúšobnú prevádzku, v boxe sa môže nachádzať viac samostatných balíčkov s dokumentáciou, v takom prípade bude každý označený menom. PO PREVZATÍ VÁS PROSÍME O ZATVORENIE BOXU. Táto služba je určená prednostne pre zákazníkov s mesačnou fakturáciou.